Megoldott

Hiányzó közműfedél

Anonim Járókelő

II.kerület, Zöldlomb utca 13-21. elötti járdán (17-es épület vonalában) hiányzik a közműfedél, kérjük pótlását, mert így balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Zöldlomb u. 17a

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük a 147740 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest II
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    További fényképek:
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az ille
    ...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tűzcsap folyik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Csap csöpögés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Pasaréti út (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Honfoglalás utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére