Megoldott

Vízzel teli kábelakna

A képen látható kábelakna rendszeresen megtelik vízzel, kérem, szivattyúzzák ki a vizet belőle!
Esetleg, ha megoldható, valamilyen tartós megoldás sem lenne rossz arra, hogy ne teljen meg állandóan!
A 61-es/17-es/41-es villamos megállójában, a Hűvösvölgy irányába tartó oldalon van.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0025082/2024

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00147719

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. arról tájékoztatta Tá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres közműoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budakeszi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kábelezés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Corvin-negyed M
  Vissza az oldal tetejére