Megoldásra vár

Nem látható a fától a tábla

Anonim Járókelő

Fél éve adták át a Tóth József utcai körforgalmat és környékét, remélem még "garanciában" áthelyezi a kivitelező a Mária Terézia utca 56-72 szám előtt található közlekedési táblát, mert néhány év múlva semmi nem fog látszódni belőle az elé ültetett fa miatt. (Természetesen nem a fával van baj, a táblát tették buta helyre...)
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Mária Terézia u. 64

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.

    Tájékoztatjuk, hogy a jelzőtábla áthelyezés lehetőségét megvizsgáljuk és lehetőség szerint elvégezzük a módosítást.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    For
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla rossz helyen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: H Bence
    Illetékes: Budapest Közút
    Angeli utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidöntött tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Savoyai Jenő tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfelejtett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére