Megoldásra vár

Zöld jelzés nem működik

Napok óta a gépjárműveknek a zöld jelzése nem működik

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Rózsa u. 49

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a IV. Rózsa utca - Király utca csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpákkal kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítása folyamatban van.
    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • K G bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zebra hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Nátán
    Illetékes: Budapest Közút
    Angyalföld kocsiszín (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott zebra festés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József Attila utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz helyen van a közlekedési tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére