Megoldásra vár

félig kidőlt közlekedési tábla

félig kidőlt közlekedési tábla

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Magyar u. 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • eltávozott/lelépett felhasználó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött KRESZ tábla.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kiss János altábornagy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Otthagyott terelőoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Budapest Közút
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére