Megoldásra vár

Gyalogos jelzőlámpa

Anonim Járókelő

Gyalogos jelzőlámpa hivógombja nem jelez vissza nem világít ,valószínűleg nem is látja el a funkcióját ezáltal.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Virág u. 50a

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a IV. Árpád út - Virág utca csomópontban észlelt, hibás nyomógombbal kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forga...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zebra hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Nátán
    Illetékes: Budapest Közút
    Angyalföld kocsiszín (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott zebra festés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József Attila utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz helyen van a közlekedési tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére