Megoldott

Úthiba sorozat

Az aszfalt több helyen kátyús, lyukas a 1144 Budapest, Szuglói körvasút sor 6-8. számok közötti szakaszán.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zalán u. 81b

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00147627 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Zuglói Zrt. tájékoztatása szerint XIV. kerület Szuglói körvasút soron lévő úthibákat kijavították.

    Üdvözlettel:
    Budapest Fő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Vóker János hozzászólt a bejelentéshez.

    A pontos cím a 1144 Budapest, Szuglói körvasít sor 6-8. számok közötti szakasza.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia János!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben add meg a probléma pontos címét, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is se
    ...
  • Vóker János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kabán Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szatmár utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Régi kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szatmár utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Tihany utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére