Válaszra vár

Egry - Irinyi sarkon szemét

Anonim Járókelő

Kérem a területről a kommunális- és zöldhulladék elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Irinyi József u. 35

Hozzászólások

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gumiabroncs a fa körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Open Eye
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Lecke utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres szemetestartók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegális lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Baranyai tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére