Válaszra vár

Elhagyatott közterület

Kedves Szerkesztőség!
18. kerület, Bocskai utca elég elhagyatott. Úgy tűnik, hogy a közterületnek nincs gazdája.
Gaz, vad bokor, kerítésen túl növő növények.
Segítséget szeretnék kérni, hogy egy kicsivel szebb legyen.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Bocskai u. 100a

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Emmerich !
    Mivel az illetékesnek 30 napos határideje van a válaszadásra, és a bejelentést kevesebb mint 30 napja küldtük el, jelenleg nem áll módunkban az ügyet újra elküldeni. Ha az illetékes n...
  • Schneider Emmerich hozzászólt a bejelentéshez.

    Szépen növöget
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Veszélyes hulladék a Barcika térnél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály
    Barcika tér (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott szekrény és hűtő az erdőben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Jáspis utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére