Megoldott

Növényzet takarja a táblát

A XXI. Ker. Kossuth Lajos utcán - a Szent Imre térnél a növényzet takarja a táblát.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Templom u. 36

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza alapján
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bardócz Csaba Iktatószám: 1/1375/2/2024/V1
    részére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Farkas József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gallyak felsővezeték között

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Padot benővi a gyom(fa)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére