Megoldott

Hiányzik a vízelzáró fedél

Anonim Járókelő

Nemrég volt az Árpád úton csőtörés és a javítási munkálatok után az egyik vízelzárónak hiányzik a fedele a járdán a régi Samsung szerviz központ előtt.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Árpád út 44

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük a 147437 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest IV
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiesett elzáró fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nagyenyed utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Folyamatosan folyó köz csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Csete Balázs utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére