Megoldott

Leesett tüzivíz-jelző tábla

Kérem, rögzítsék a képen látható tüzivíz-jelző táblát!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 154

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 147426 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest III.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Strasser Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Gyenes utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiesett elzáró fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nagyenyed utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Folyamatosan folyó köz csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Csete Balázs utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére