Válaszra vár

Kátyú - Révay u. 10.

Anonim Járókelő

Kátyú

Kérjük a javítást

Budapest, Révay u. 10,

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Révay u. 10

Hozzászólások

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Rózsa utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Méretes pukli

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére