Megoldott

Veszélyes hulladék a Barcika térnél

Tisztelt Járókelő!
XVIII. kerület Barcika tér 12 szám előtt érdekes dolgok találhatók.
Közterületen tárolt téglák, járdán fekete zsák. Mi lehet benne?!
Ennél már csak a szétrohadt hordó érdekesebb. Amiből kifolyt valami. Mindez az óvodától 50 méterre.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Barcika tér 12

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzettek!

    Szíves elnézésüket kérjük, előző levelünkben az ismételt helyszíni szemle időpontja elírásra került.

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy a 2024. június 03. napján elektronikus úton
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzettek!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy a 2024. június 03. napján elektronikus úton, a Barcika tér 12. szám előtti közterületen lévő hordóval kapcsolatosan tárgyi ügyben küldött bejele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az említett tárgyak eltűntek.
    Köszönjük a segítséget.
  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyatott közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály
    Bocskai utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott szekrény és hűtő az erdőben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Jáspis utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére