Megoldott

Otthagyott terelőbólya

Anonim Járókelő

Otthagyott terelőbólya

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Ősz u. 135

Hozzászólások

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés nevét "Otthagyott terelőbolya"-ról "Otthagyott terelőbólya"-ra.

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük jelzését!
    A bólyát elszállítottuk.

    Üdvözlettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849B0]

    Budapest Főváros IV. Kerület Újpest Önkormányzat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Útlezáró oszlop hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Erdősor út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Elkopott parkoló felfestések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zebra hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Nátán
    Illetékes: Budapest Közút
    Angyalföld kocsiszín (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére