Megoldott

Rossz állapotú fedlapot

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő fedlapok állapota rossz, süllyedtek, repedezettek, körülöttük a járda töredezett.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a fedlapok és a járda állapotát!

Pontos helyszín:
47.50696354705726, 19.052949443972217

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Kálmán Imre u. 16

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Schneider Emmerich hozzászólt a bejelentéshez.

    Készülget
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük, hogy használtad az oldalunkat.
    A két fedlap két külön illetékeshez tartozik. Ebben a bejelentésben a nagyobb fedlapot küldtük ki a feltételezett illetékesnek, a másik, kisebb fedél pr...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Mozgó járólap a csatornafedélen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Petőfi Sándor utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Beszakadt akna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Unger Dalma
    Illetékes: Magyar Telekom
    Belgrád rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Megsüllyedt fedlap a bicikliúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére