Megoldott

Furcsa táblák

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.06.03.

Komment:
„A Fasori patika már régóta bezárt”

-----

FRISSÍTÉS: 2024. 06. 03.

Járókelő ügykezelő hozzászólása:
Az oszlopon lévő táblák a BKK/BKV oszlopán találhatók. A megállító tábla a Közterület-felügyeletre tartozik.

---------

Jelzett helyszínen lévő oszlopon és annak lábánál furcsa táblák vannak. Amik az oszlopon vannak, régiek, töröttek, sérültek, a lábához támasztott "megállító" pedig a fél járdát elfoglalja.

Kérjük az Illetékest, hogy ellenőrizze a táblák jogosságát, és lehetőség szerint távolítsa el azokat!

Pontos helyszín:
47.509554334876334, 19.008946934751805

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Városmajor u. 75

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0024203/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00147305

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalásában arról tájékoztatta Társasá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024. 06. 03. Járókelő ügykezelő hozzászólása: Az oszlopon lévő táblák a BKK/BKV oszlopán találhatók. A megállító tábla a Közterület-felügyeletre tartozik. --------- Jelzett helyszínen lévő oszlopon és annak lábánál furcsa táblák vannak. Amik az oszlopon vannak, régiek, töröttek, sérülte...

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    A Fasori patika már régóta bezárt
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitört kuka oszlop villamosmegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Vadaskerti utca (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Tájékoztató tábla hever a földön

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Csepeli átjáró (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére