Megerősítésre vár

Lógó közlekedési tábla

A gyalogosátkelőhely tábla rögzítése elengedett, félő hogy nagyobb szél leszedi a helyéről.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Bercsényi u. 35

Hozzászólások

  • Csanády Miklós visszajelzésére vár.

  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Csanády Miklós bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiégett a zöld.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Róbert
    Illetékes: Budapest Közút
    Veres Péter út (XVI. kerület)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Kijelölt parkolósávot kérünk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Enikő utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Vezetéken lógó doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szabadföld út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére