Megoldásra vár

Ivókút létesítése játszótéren

Tisztelt Illetékes!
Kérem vizsgálják meg a játszótéren ivókút létesítésének lehetőségét, legalább ajánlatkérés szintjéig.

A játszótérrel határos utakon húzódik a vízművek NA80 körvezetéke (elosztóvezetéke), ezek közül ráadásul az egyik utca hosszú oldala a játszótér kerítésével párhuzamos. Erre kellene az ábrán jelölt helyen kb. 6-7 méter hosszúságú NA20 bekötővezetékkel beállni a játszóra (az úttest megbontása nélkül), NA13 vagy NA20 vízmérő létesítésével.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kokilla tér 7

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bardócz Csaba Iktatószám: 1/1328/2/2024/V3
    részére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gallyak felsővezeték között

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Padot benővi a gyom(fa)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére