Válaszra vár

kisajátított parkolóhelyek?

FRISSÍTÉS: 2024.07.07.

A bejelentőnktől az alábbi plusz információk érkeztek az üggyel kapcsolatban:

„Nem a parkolás szabályossága a kérdéses, hanem az, hogy melyik hely melyik autóé, egy mindenki által használható közparkolóban...”

-----

Érdekes módját fedeztem fel a Magyar utca 46. előtt a nyilvános parkolóhelyek használatának: néhány ott lakó kis táblácskákkal rajta a rendszámmal mintha kisajátították volna maguknak a parkoló helyeket (amit bármi szabadon használhat normál esetben).

Véleményem szerint ez erősen törvénybe ütközhet...

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Magyar u. 44

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ról "XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet"-ra.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés leírását "Érdekes módját fedeztem fel a Magyar utca 46. előtt a nyilvános parkolóhelyek használatának: néhány ott lakó kis táblácskákkal rajta a rendszámmal mintha kisajátították volna maguknak a parkoló helyeket (amit bármi szabadon használhat normál esetben). Véleményem szerint ez erősen törvénybe ütközhet..."-ról "...

  • eltávozott/lelépett felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem a parkolás szabályossága a kérdéses, hanem az, hogy melyik hely melyik autóé, egy mindenki által használható közparkolóban...
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Csepel Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük bejelentését!
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő helyszínt kollégáink 2024.06.18-án ellenőrizték. Az ellenőrzés során a közterület-felügyelők szabálysértést, szabályszegést nem és...
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Illetékeségből továbbítom az alábbi levelet.

    Üdvözlettel,

    [cid:image001.png@01DAB592.82235FE0]

    From: Jarokelo.hu
    Sent: Saturday, June 1, 2024 8:31 PM
    To: Info
    Subject: Új bejel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • eltávozott/lelépett felhasználó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére