Válaszra vár

Alkohol fogyasztás közterületen

A Gellérthegyen a Püspök szobornál rendszeresen alkoholt fogyasztanak illetve csoportos rendezvényt tartanak. Hiányolom a közterület ellenörzést rengeteg szemetet csinálnak .

Probléma helyszíne
F2QW+Q5 Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését.

    Üdvözlettel:
    Diszpécser
    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatal
    Közterület-felügyeleti Iroda
    Budapest, Országház utca 9.
    +36 (1) 225-72
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Baranyai tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vizuláis környezetszennyezés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közegészségügyi probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére