Megoldott

Szemétkupacok

Anonim Járókelő

4. kerület, Madridi utca - Bécsi utca sarokhoz közel a gyalogúton több kupac szemetet raktak ki.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Bécsi u. 2

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltakaritották a kupacokat.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét és ürülék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Kassai utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Ősz utcai kutyafuttatóban szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ősz utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Virág utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére