Megoldásra vár

Szemetes terület

Anonim Járókelő

Jelzett területen nagyobb mennyiségű szemét gyűlt fel.

Kérjük az Illetékest, hogy tisztítsa meg a területet!

Pontos helyszín:
47.49371444463254, 19.024179960561288

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Alkotás u. 39

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt címzett!

    Levelét továbbítottam Oros Zsoltnak (oros.zsolt@tf.hu), a Műszaki és Ellátási Igazgatóság vezetőjének.

    Üdvözlettel,
    --
    [tf_logo_hu.png]
    1123 Budapest, Alkotás u. 42-48.
    +36 1 487 9
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Péterfy kórházban sok a csótány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Péterfy Sándor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    gumiabroncsok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Hunyadi Mátyás út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére