Megoldott

Abroncsok és egy fél fa

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen abroncsok, és egy kivágott fa darabjai hevernek a parkolóban.

Kérjük az Illetékest, hogy tisztítsa meg a területet!

Pontos helyszín:
47.53280283693765, 19.043371023661773

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Árpád fejedelem útja 79

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy az a természetes vagy jogi személyt, egy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Galambürülék és galambtetemek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rendszeresen éjjel elhelyezett konténer

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére