Megoldott

Fedlaphibák

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő fedlapok besüllyedtek, nem tartják az út síkját, az egyik körül jelentősen fogy az aszfalt. Ez komoly probléma, mert pont nyomvonalon vannak, nem lehet kerülni őket. Biciklis nyomvonal is vezet itt.
Jelenleg kárt okoznak minden erre közlekedő jármű futóművében, és balesetveszélyesek is lehetnek.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa érdemben a fedlapok és azok környékének állapotát!

Pontos helyszín - képek az irányadóak első sorban!!
47.57725787246545, 19.063235516877352

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Királyok útja 15

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kicserélték és szintbe
    emelték a megadott helyszínen található fedlapokat.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva lett mindkét hiba!
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sérült, süllyedt víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szőlő köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult lefolyók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére