Megoldásra vár

Pocsék útburkolat

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő útburkolat a létező összes hibát magán hordozza, kátyús, repedezett, egyenetlen, süllyedt, ráadásul nagyon forgalmas szakaszon.
Jelenleg kárt okoz minden erre közlekedő jármű futóművében, és balesetveszélyes is lehet.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa érdemben az út állapotát!

Pontos helyszín:
47.5151991877313, 19.039667339806954

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit híd

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úthiba nyomvonalon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Széna tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Komoly úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kátyú ismét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gonda Gellért
    Illetékes: Budapest Közút
    Kuruclesi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére