Megoldásra vár

Le lógó fa ágak

A gyalogos átkelőhelynél a fa ágak le lógnak

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 168

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük 8238. számú bejelentését, melyben felhívta figyelmünket a Budapest XI. kerület, Fehérvári út 168. számnál lévő fa gallyazására.
    Tájékoztatjuk, ho
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük, hogy észrevételével segíti a munkánkat. Bejelentését nyilvántartásba vettük, és megvizsgáljuk.
    Tisztelettel, Zöldfelületi Csoport
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfák tömeges szaporítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fém faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Irinyi József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Lágymányosi utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére