Válaszra vár

Fatörzs vs járda

Anonim Járókelő

Sziasztok!

Nem friss gond, de gondoltam szólok. Fa törzse nyomja fel a járdát.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Szent kereszt tér

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lénárt Viktor
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Régivám utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére