Megoldott

Hónapok óta áll az autó működésképtelenül

A 9.keruleti Telepy utcában már hónapok óta áll ez az autó működésképtelenül, amúgy is nehéz parkolni ebben az utcában, hát még ezek az autók értékes parkolóhelyeket vesznek el tőlünk

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Telepy u. 29

Hozzászólások

  • Urbán Alexandra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Közterület-felügyeleti Irodánk részére továbbított megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm XX/3920-4/2024 ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrény Judit
    Adminisztrációs és...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kék Suzuki vesztegel hónapok óta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Dési Huber utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott motor a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Roznár Kriszta
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Liliom utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Ecseri út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére