Megoldásra vár

Elhanyagolt szemétgyűjtők

Anonim Járókelő

Áldatlan állapotok uralkodnak a Főváros V. kerületének Ferenciek terén, ahol a kukák szétesve, rendezetlenül, teteje a földön hever, körbe graffitizve és ragasztva, szemét a földön 3 méteres körzetében. Emellett szintén a Főváros V. kerületében a Március 15-e téren a bokrok környékén emberi ürülékek, és leesett tetejű firkált kukák.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Váci u 34

Hozzászólások

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés nevét "Kukák förtelmes állapota és környezete a Ferenciek terén és a Március 15-e téren"-ról "Elhanyagolt szemétgyűjtők"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területek takarítását munkatársaink elvégezték. Az edényekkel kapcsolatos észrevételeket vizsgáljuk, és igyekszünk megoldá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére