Megoldott

Szabálytalanul parkoló rendszám nélküli jármű

Anonim Járókelő

Kb. 2 hete szabálytalanul, félig a járdán, félig az úttesten parkol egy fehér kombi F Astra a Nagykőrösi úton, nagyon rossz helyen, mert kikeréskor át kell menni a másik sávba, ahol az M5-ös kivezetőről érkeznek járművek, gyakran nagyobb sebességgel, hogy a szervizúton folytassák útjukat.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Nagykőrösi út 117

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Budapest Főváros XX. kerület, Pesterzsébeti Polgármesteri Hivatal, Rendvédelmi Osztály válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Levelére válaszolva tájékoztatom, hogy a bejelentése megküldésének időpontjában a gépjármű bizonyosan nem volt a helyszínen, ugyanis azt a délelőtti órákban eltávolítottuk a közte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Rendvédelmi Osztály

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott, rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Török Flóris utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott Fiat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Vágóhíd utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Forgalomból kivont jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Bíró Mihály utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére