Megoldott

Hiányzó "Lakó-pihenő övezet" tábla

A Római térről a Torma Károly utca felé vezető névtelen utca bejáratánál hiányzik a "Lakó-pihenő övezet" tábla, pedig a párja, a "Lakó-pihenő övezet vége" tábla az utca túloldalára ki van téve.

Ha valaminek az egyik irányból nézve vége van, akkor a másik irányból ott kellene kezdődnie. :)

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicsit sokáig tartott, de végre kitették. A bejelentés megoldottra állítható.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendben, és köszönöm.
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Péter, írjon, ha újra megvan a tábla!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1470)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A jelzőtábla már sajnos tavaly nove
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, szíveskedjenek újra bejelenteni, mert ígéretük ellenére mindezidáig nem pótolták. Egyidejűleg kérem megodatlanra állítani. Köszönöm.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1470)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A III. kerület Torma Károly utca felé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gyalogos átkelő létesítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bojtár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Autók a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Papírgyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére