Válaszra vár

Ragad,csúszik

Anonim Járókelő

Albert u.- Zsombor u. sarkán teljes szélességben,nagy területen a járda tele van le potyogott szederrel,,ragad,csúszik. Takarítva nincs. Pont ott lehet/ ne áthaladni a másik oldalra, le kell menni az autó útra( ha nem parkol épp egy autó ,vagy nincs oda ki húzva a kuka konténer), hogy ne csússzunk vagy ragadjunk bele a rothadó eperbe.
Az ember fejére potyog amikor fúj a szél

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albert u. 32

Hozzászólások

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Kerületi utca kell legyen.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás rúd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Vak Bottyán utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fahíd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Beregszász út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült sarok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Törcsvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére