Megoldott

Nagyon elgazosodott terület

Zugló, Egressy út 178/g számú telek, és a Rákospatak között, még a kerékpár út előtt van egy elég nagy terület, mely nagyon elvadult, csak a gaz nő rajta, és kaszálva sincs. Kérnénk a terület rendszeres kaszálását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 178g

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 0146963 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Zuglói Zrt. tájékoztatása szerint a Rákos-patak park önkormányzati kezelésben lévő területei 2024-ben már négy alkalommal kerü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • KOVÁCS Mariann bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Letört faág és törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Balesetveszélyes fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére