Megoldásra vár

Lekopott zebra

A Bp. XXII. ker. Batthyány és Virágoskert utca kereszteződésében lévő gyalogátkelő festése már rég lekopott. Illetve a dél felől érkezők felé álló, a gyalogátkelő helyét jelző tábla sem látszódik a növényzettől, így sokan nem is adnak elsőbbséget az ott áthaladni szándékozó járókelőknek. Pedig a zebra túloldalán egy általános iskola áll, és a közeli ovi és bölcsi miatt is sok gyermek jár itt.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Virágoskert u. 2

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla rossz helyen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: H Bence
    Illetékes: Budapest Közút
    Angeli utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidöntött tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Savoyai Jenő tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfelejtett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére