Megoldott

Üres oszlop

Tisztelt Illetékes!
Az Egry József utca - Stoczek József utca sarkán található egy évek óta üresen álló oszlop.
Korábban az itt lévő szelektív sziget táblája volt rajta.
Kérem bontását.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Egry József u. 3

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink az oszlopot eltávolították.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/146893/ures-oszlop/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére