Megoldott

Megsüllyedt fedlap a bicikliúton

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.05.31.

Budapest Közút válasza:
„Az V. ker. Bajcsy-Zsilinszky út 20. előtti kerékpárúton megsüllyedt fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti a fedlapon található felirat ellenére sem.
Várhatóan a Magyar Telekomé lehet a fedlap.”

-----

Megsüllyedt fedlap a Bajcsy-Zsilinszky út 18nál.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Bajcsy-Zsilinszky út 20

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Tájékoztatunk, hogy az általad tett 124735056 bejelentés vizsgálata a következő eredménnyel zárult:
    Javítás megtörtént
    Hiba észlelésének helye: 1051 Budapest
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Megsüllyedt fedlap a Bajcsy-Zsilinszky út 18nál."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.31. Budapest Közút válasza: „Az V. ker. Bajcsy-Zsilinszky út 20. előtti kerékpárúton megsüllyedt fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti a fedlapon található felirat ellenére sem. Várhatóan a Magyar Telekomé lehet a fedlap.” ----- Megsüllye...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az V. ker. Bajcsy-Zsilinszky út 20. előtti kerékpárúton megsüllyedt fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti a fedlapon található felirat ellenére sem.
    Várhatóan a Magyar Telekomé le...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Mozgó járólap a csatornafedélen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Petőfi Sándor utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Beszakadt akna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Unger Dalma
    Illetékes: Magyar Telekom
    Belgrád rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Rossz állapotú fedlapot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kálmán Imre utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére