Megoldott

Átkelésjelző nem üzemel

Az Ajtósi Dürer sor 9. és a Városliget közötti átkelést biztosító zebra a gyalogosok rendelkezésére álló átkelésjelző megnyomására állítja meg az autóforgalmat, és ad zöldet a személyforgalomnak.
Néhány hete elromlott az átkelésjelző, megnyomást követően nem világít, nem mutatja, megnyomta-e már valaki.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ajtósi Dürer sor 9

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Visszajelzés alapján MEGOLDOTT. Köszönjük!
  • Váli Szandra hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy hónappal később elkészült, most jól működik!
  • Váli Szandra visszajelzésére vár.

  • Váli Szandra hozzászólt a bejelentéshez.

    A visszajelzéstől számított két hét alatt még semmi sem történt.
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIV. Ajtósi Dürer sor - Cházár András utca csomópontban észlelt, hibás nyomógombbal kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Váli Szandra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Örs vezér téri új zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kifakult KRESZ-táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Örs vezér tere (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére