Megoldott

Csöpögő tűzcsap

Anonim Járókelő

A Gazdagréti téren a tűzcsap csöpög.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Gazdagréti tér 3

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 146857 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XI.,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Körtéri tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hangos tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére