Megerősítésre vár

Beszakadó járda

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.06.02.

POLGÁRMESTERI HIVATAL” válasza:
„Tisztelt Bejelentő!

Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a meghibásodott járdaszakasz feltárását tervezetten június 15-ig elvégzik. A feltárással az a céljuk, hogy felmérjék a járdahibát okozhatja-e hibás közmű. A járdaszakasz végleges helyreállítását a hiba okának feltárását és a hiba elhárítását követően végzik el.

Köszönöm, hogy figyel lakókörnyezetére és segíti munkánkat.

Karácsonyi Magdolna
aljegyző
POLGÁRMESTERI HIVATAL”

-----

Tisztelt illetékes!

A XIII. ker. Fáy utca 91/C. előtt a járda kezd beszakadni. Kérem gondoskodjanak javításáról, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Fáy u. 91c

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt illetékes! A XIII. ker. Fáy utca 91/C. előtt a járda kezd beszakadni. Kérem gondoskodjanak javításáról, köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.06.02. POLGÁRMESTERI HIVATAL” válasza: „Tisztelt Bejelentő! Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy ...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a meghibásodott járdaszakasz feltárását tervezetten június 15-ig elvégzik. A f
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ott felejtett kordon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Méhész Mária
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Angyalföldi út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Jász utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útban levő padok szálloda előtt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Pozsonyi út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére