Megoldott

Nem tud kikanyarodni

Kérem, hogy az Anna utcában fessenek fel olyan útburkolati jeleket, amelyek egyértelművé teszik, hogy hova nem szabad parkolni. Sajnos kellemetlen konfliktusok alakulnak ki a jelzések hiánya miatt, ahogyan az a képen is látszik. Aki oviba érkezik, másokat akadályoztathat a kihajtásban. Ez sajnos itt gyakran megtörténik.
Munkájukat nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Anna u 9

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt. részletes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A mellékelt fénykép alapján nem egyértelmű, hogy milyen kihajtási problémára és burkolati jelekre gondolt. A fotón – amennyire ez kivehető – egyik kapubehajtóban sem várakoznak já
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Savoyai Jenő tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfelejtett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére