Válaszra vár

Az astoria aluljáró kijáratai tele vannak graffitizve

Anonim Járókelő

Az astoria aluljáró valamennyi kijárata és az ahhoz közeli falak tele vannak graffitizve

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Astoria

Hozzászólások

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffitis fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Fővám tér M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére