Megoldásra vár

Takarítatlan József körút

Minden nap takarítás kell! Egybefüggő 1 km-es takarítatlanság!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 16

Hozzászólások

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület illetékességünkbe tartozó részeit heti 6 nap takarítják munkatársaink. A bejelentésben szereplő képeken több járda
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Kovács István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszeres takarítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Blaha Lujza tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Takarítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Rákóczi tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére