Megoldott

Gazos, szennyezett járda

FRISSÍTÉS: 2024.05.28.

V. kerület válasza:
„A bejelentésben szereplő terület a főváros kezelésébe tartozik.


-----

Ilyen kiemelt turisztikai helyen szennyezett, gazos járda

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Széchenyi rkp. 19

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/146794/gazos-szennyezett-jarda/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Ilyen kiemelt turisztikai helyen szennyezett, gazos járda"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.28. V. kerület válasza: „A bejelentésben szereplő terület a főváros kezelésébe tartozik. ” ----- Ilyen kiemelt turisztikai helyen szennyezett, gazos járda"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentésben szereplő terület a főváros kezelésébe tartozik.

    Üdvözlettel,
    [varosuzemelteto logo_email]
    1051 Budapest, Nádor u. 36.
    Tel.: +36 1 327 7450

    Ezen üzenet és annak bá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Kovács István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhanyagolt szemétgyűjtők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Váci utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére