Megoldott

minden hétvégén szennyezett az edény környezete

A Tatai úti vasúttörténetivel szemben minden hétfőn így néz ki, rendszeres hétvégi ürítés kéne

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dolmány u. 48

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink az edény ürítését elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/146793/minden-hetvegen-szennyezett-az-edeny-kornyezete/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Kovács István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemetelés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Esztergomi út (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kámfor utca szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kámfor utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére