Megoldatlan

Elkopott parkoló felfestések

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.06.04.

Illetékes válasza:
„A bejelentésben jelzett parkolóban a felálló helyek burkolati jeleit kizárólag az útügyi műszaki előírásoknak megfelelően lehet felfesteni a Budapest Közút Zrt – mint forgalomtechnikai kezelő – hozzájárulásával.
Ebben az esetben, megtartva a kanyarodási-, ráfordulási íveket a jelenlegitől hozzávetőlegesen 10-12 %-al kevesebb parkolóhely kialakítására lenne lehetőség, amely közterületi parkolószám vesztést a növekvő gépjárműszámot figyelembe véve Újpest Önkormányzata nem támogat.”

-----

Tisztelt Önkormányzat!

A képen látható panelházak közötti parkolók felfestése elkopott (Nyár utca, Ősz utca, Kórház utca,Rózsa utca, Tél utca) , sok esetben a parkoló autók ezért több helyet foglalnak el a szükségesnél.Több helyen a fák gyökerei kinyomták a beton , ezért azokra a helyekre nem lehet állni, sok megállási lehetőséget veszítve ezzel.

Kérem segítségüket a helyzet kezelésében.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Rózsa u. 7

Hozzászólások

  • Dr. Bede Péter József megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Önkormányzat! A képen látható panelházak közötti parkolók felfestése elkopott (Nyár utca, Ősz utca, Kórház utca,Rózsa utca, Tél utca) , sok esetben a parkoló autók ezért több helyet foglalnak el a szükségesnél.Több helyen a fák gyökerei kinyomták a beton , ezért azokra a helyekre nem lehet áll...

  • Dr. Bede Péter József lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentésben jelzett parkolóban a felálló helyek burkolati jeleit kizárólag az útügyi műszaki előírásoknak megfelelően lehet felfesteni a Budapest Közút Zrt – mint forgalomtechnikai kezelő – hozzáj...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentésben jelzett parkolóban a felálló helyek burkolati jeleit kizárólag az útügyi műszaki előírásoknak megfelelően lehet felfesteni a Budapest Közút Zrt – mint forgalomtechn
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Küldöm a kért képeket.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan releváns kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsü
    ...
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Útlezáró oszlop hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Erdősor út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Otthagyott terelőbólya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ősz utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zebra hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Nátán
    Illetékes: Budapest Közút
    Angyalföld kocsiszín (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére