Válaszra vár

Graffitik a BDK-s utcai villanydobozon

Tisztelt Hölgyem/Uram!

A Budapest III. kerület, Lajos és Nagyszombat utca sarkán, a Pastrami étterem bejáratához közeli piros színű BDK-s villanydobozon lévő graffitiket kellene eltávolítani. A graffitis villanydobozról csatoltam egy fotót a bejelentéshez.
Az utcai villanydoboz ezen a linken is megtekinthető:

https://www.google.com/maps/@47.5323372,19.0406033,3a,15y,132.59h,82.48t/data=!3m6!1e1!3m4!1sgGjYfhjvTdrQrmrnMNleUQ!2e0!7i16384!8i8192?entry=ttu

Köszönöm előre is.

Tisztelettel és üdvözlettel,
Vona Tibor

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, 0304-Lajos utca - Nagyszombat utca

Hozzászólások

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Vona Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Graffitis közműszekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Agyonrongált oszlop és elektromos doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Széchenyi rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére