Megoldásra vár

repedt falak a 2-es villamos pályája alatt

Anonim Járókelő

Repedtek a falak a 2-es villamos pályája alatt a Corso Bár közelében.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Belgrád rkp. 26

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0022889/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00146685

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalásában arról tájékoztatta Társas...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitört kuka oszlop villamosmegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Vadaskerti utca (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Tájékoztató tábla hever a földön

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Csepeli átjáró (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére