Megoldásra vár

Gazzal benőtt fém oszlop

Egressy úton a Báróczy utca közelében, a gyalogátjáróhoz közel az élelmiszer bolt felőli oldalon, a magas, fém vezeték oszlop alsó része kb.ket méter magasan gázzal van takarva.
Több ilyen oszlop is van ezen a soron.
Kérnénk az oszlopok megtisztítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 70

Hozzászólások

  • Derzsi Aranka hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyre terebélyesebb...
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0022849/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00146673

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalásában arról tájékoztatta Társas...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • KOVÁCS Mariann bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére