Megoldásra vár

Rendszám nélküli autó

A XIX. Ker. Móricz Zsigmond utca 72-es számnál (legalább) 2023 decembere óta mozdulatlanul rendszám nélkül szabálytalanul forgalommal szemben áll a képen látható Peugeot.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Móricz Zsigmond u. 72

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@krk.kispest.hu címre 2024. május 26-án érkezett, 146652. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ munk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ "-ra.

  • Farkas József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    József Attila utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    0
    Megoldott
    0

    Elhagyatott Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    József Attila utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére